Typ tekstu: Książka
Autor: Szymański Wojciech
Tytuł: Chemia jądrowa. Zarys problematyki przemian jądrowych
Rok: 1996
określony przez wyrażenie ((...)) w którym ((...)) to temperatura średnia, T - gradient temperatury, K - stała zależna od aparatury i warunków pracy.
Stosuje się również inną przybliżoną zależność: ((...)) Współczynnik dyfuzji termicznej ((...)) zależy od rodzaju gazu i mieści się w przedziale od 0 do 0,75.
Metodą tą otrzymano w stanie czystym ((...)) (w tym przypadku rury miały wysokość 82 m). Proces trwa długo, od kilku tygodni do kilku miesięcy. W stanie ciekłym można metodę tę stosować tylko do wzbogacenia frakcji i to z małą wydajnością, gdyż proces jest w tym przypadku 104105 razy powolniejszy. Obok wzmiankowanego układu UF6 rozdzielano tą metodą układy ((...)).

6.2.6
określony przez wyrażenie ((...)) w którym ((...)) to temperatura średnia, T - gradient temperatury, K - stała zależna od aparatury i warunków pracy.<br> Stosuje się również inną przybliżoną zależność: ((...)) Współczynnik dyfuzji termicznej ((...)) zależy od rodzaju gazu i mieści się w przedziale od 0 do 0,75.<br> Metodą tą otrzymano w stanie czystym ((...)) (w tym przypadku rury miały wysokość 82 m). Proces trwa długo, od kilku tygodni do kilku miesięcy. W stanie ciekłym można metodę tę stosować tylko do wzbogacenia frakcji i to z małą wydajnością, gdyż proces jest w tym przypadku 104105 razy powolniejszy. Obok wzmiankowanego układu UF6 rozdzielano tą metodą układy ((...)).<br><br>&lt;tit&gt;6.2.6
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego