Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 16.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
al-Qaidy. Komandosi przesłuchują jeńców w Kabulu, szukają w opuszczonych przez talibów urzędach wszelkich śladów, które naprowadziłyby na jego kryjówkę.

Odszukanie terrorystów nie będzie proste.
W górskich jaskiniach i tunelach z powodzeniem ukrywali się mudżahedini przez 10 lat wojny z ZSRR. Bin Laden miał wiele czasu oraz możliwości finansowe, by przysposobić groty do przetrwania, zmodernizować i zaopatrzyć. Szanse powodzenia łowów zwiększa fakt, że Saudyjczyk musi chować się nie tylko przed Amerykanami, ale też przed żołnierzami Sojuszu, a nawet musi mieć się na baczności przed swoimi współpracownikami. Ktoś w końcu połakomi się na słone pieniądze, jakie za ujęcie terrorysty oferuje CIA.
Tymczasem
al-Qaidy. Komandosi przesłuchują jeńców w Kabulu, szukają w opuszczonych przez &lt;orig&gt;talibów&lt;/&gt; urzędach wszelkich śladów, które naprowadziłyby na jego kryjówkę. <br><br>Odszukanie terrorystów nie będzie proste.<br>W górskich jaskiniach i tunelach z powodzeniem ukrywali się mudżahedini przez 10 lat wojny z ZSRR. Bin Laden miał wiele czasu oraz możliwości finansowe, by przysposobić groty do przetrwania, zmodernizować i zaopatrzyć. Szanse powodzenia łowów zwiększa fakt, że Saudyjczyk musi chować się nie tylko przed Amerykanami, ale też przed żołnierzami Sojuszu, a nawet musi mieć się na baczności przed swoimi współpracownikami. Ktoś w końcu połakomi się na słone pieniądze, jakie za ujęcie terrorysty oferuje CIA.<br>Tymczasem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego