Typ tekstu: Książka
Autor: Marek Soból
Tytuł: Mojry
Rok: 2005
bramy.
Nigdy go, cholera, nie mogę znaleźć.
Ty się odczep, facet, od damskich torebek.
Popatrz na swój życiorys, tam dopiero jest burdel.
Co? Nie mam racji?
Mój nie lepszy, fakt.
Jest klucz. Światło zapala się po lewej. Nie tu, kurwa, nie dzwoń po ludziach, bo mnie stąd wywalą! Ten okrągły pstryczek. O, ten. Na drugie piętro idziemy.
Na bosaka jeszcze tędy nie szłam. Ale zimne te schody...
W starych kamienicach zawsze jest chłodno, nawet w największe upały.
To tutaj.
Właź przodem. Rozgość się.
Ale mam brudne nogi. Ale to nic. Nie myję się dzisiaj. Dzień Dziecka sobie zrobię. Jutro zmienię pościel
bramy.<br>Nigdy go, cholera, nie mogę znaleźć.<br>Ty się odczep, facet, od damskich torebek.<br>Popatrz na swój życiorys, tam dopiero jest burdel.<br>Co? Nie mam racji?<br>Mój nie lepszy, fakt.<br>Jest klucz. Światło zapala się po lewej. Nie tu, kurwa, nie dzwoń po ludziach, bo mnie stąd wywalą! Ten okrągły pstryczek. O, ten. Na drugie piętro idziemy.<br>Na bosaka jeszcze tędy nie szłam. Ale zimne te schody... <br>&lt;page nr=213&gt; W starych kamienicach zawsze jest chłodno, nawet w największe upały.<br>To tutaj.<br>Właź przodem. Rozgość się.<br>Ale mam brudne nogi. Ale to nic. Nie myję się dzisiaj. Dzień Dziecka sobie zrobię. Jutro zmienię pościel
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!