Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 06.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
liście wyborczej i pozbawił Ala ­Gore'a szans na zwycięstwo. Także w nadchodzących wyborach Nader może odegrać podobną rolę.

Mamy problemy społeczne naprawdę pilniejsze do rozwiązania niż małżeństwa homoseksualistów. Marie-Josée Roig, francuska minister do spraw rodziny

We Francji sensację wywołał czołowy polityk Partii Socjalistycznej Dominique Strauss-Kahn, który opowiedział się publicznie nie tylko za małżeństwami homoseksualnymi, ale także za adopcją dzieci przez pary homoseksualne. Uwaga pani minister Roig ma charakter praktyczny; we Francji znika z domu 42 tys. dzieci rocznie, problem wymaga większej niż dotąd uwagi i środków publicznych. Spór o małżeństwa homoseksualne staje się już wyraźnie polityczny.

Prawa człowieka zostały
liście wyborczej i pozbawił Ala ­Gore'a szans na zwycięstwo. Także w nadchodzących wyborach Nader może odegrać podobną rolę.<br><br>&lt;tit&gt;Mamy problemy społeczne naprawdę pilniejsze do rozwiązania niż małżeństwa homoseksualistów. Marie-Josée Roig, francuska minister do spraw rodziny&lt;/&gt;<br><br>We Francji sensację wywołał czołowy polityk Partii Socjalistycznej Dominique Strauss-Kahn, który opowiedział się publicznie nie tylko za małżeństwami homoseksualnymi, ale także za adopcją dzieci przez pary homoseksualne. Uwaga pani minister Roig ma charakter praktyczny; we Francji znika z domu 42 tys. dzieci rocznie, problem wymaga większej niż dotąd uwagi i środków publicznych. Spór o małżeństwa homoseksualne staje się już wyraźnie polityczny.<br><br>&lt;tit&gt;Prawa człowieka zostały
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!