Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 11
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w 1996 brany był kredyt na ekologiczne ogrzewanie - wszystkie dokumenty były dostarczane do Urzędu. W 1997 robiona była kanalizacja - mapki geodezyjne i inne dokumenty złożono w Urzędzie. Pytam - kto włożył tyle pracy w opracowanie danych, wprowadzając je następnie w komputer? Kto dostarczył takie dokumenty. Dlaczego nie zbadano księgi wieczystej? Pytam publicznie, bo to jest jedyny sposób na moją bezsilność i przeżywane stresy. Nie godzę się na takie lekceważenie i poniżające traktowanie przez niektórych urzędników naszego Urzędu. W mediach często słyszymy piękne słowa o służebnej roli naszego Urzędu wobec mieszkańców. Wobec mnie, w najgorszym okresie mojego życia postąpiono podle.
mgr Łucja Potaczek
w 1996 brany był kredyt na ekologiczne ogrzewanie - wszystkie dokumenty były dostarczane do Urzędu. W 1997 robiona była kanalizacja - mapki geodezyjne i inne dokumenty złożono w Urzędzie. Pytam - kto włożył tyle pracy w opracowanie danych, wprowadzając je następnie w komputer? Kto dostarczył takie dokumenty. Dlaczego nie zbadano księgi wieczystej? Pytam publicznie, bo to jest jedyny sposób na moją bezsilność i przeżywane stresy. Nie godzę się na takie lekceważenie i poniżające traktowanie przez niektórych urzędników naszego Urzędu. W mediach często słyszymy piękne słowa o służebnej roli naszego Urzędu wobec mieszkańców. Wobec mnie, w najgorszym okresie mojego życia postąpiono podle.<br>&lt;au&gt;mgr Łucja Potaczek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!