Typ tekstu: Książka
Autor: Berwińska Krystyna
Tytuł: Con amore
Rok wydania: 1995
Rok powstania: 1974
mogę.
A jak ja się zachowuję na estradzie? Czy mam tremę? Nie, tremy nie czuję, dopiero potem, po wszystkim, rozklejam się zupełnie, nawet beczę. Lubię być wtedy z ludźmi, ale żeby mówili o koncercie, a nie o dupie Maryni. Żeby żyli jeszcze tą atmosferą.
Zresztą... cóż ja? Ile razy koncertowałam publicznie? Zawsze jestem na szarym końcu. Tata mnie wręcz tępi, tak się boi, by nikt nie powiedział, że mnie faworyzuje. A inni? Nie chcą się tacie podlizywać. Szlag może trafić! A może po prostu jestem beztalencie? Żeby mi ktoś raz prawdę powiedział!
W TiFC-u to nie dostałam koncertu. Tylko jak
mogę. <br>A jak ja się zachowuję na estradzie? Czy mam tremę? Nie, tremy nie czuję, dopiero potem, po wszystkim, rozklejam się zupełnie, nawet beczę. Lubię być wtedy z ludźmi, ale żeby mówili o koncercie, a nie o dupie Maryni. Żeby żyli jeszcze tą atmosferą. <br>Zresztą... cóż ja? Ile razy koncertowałam publicznie? Zawsze jestem na szarym końcu. Tata mnie wręcz tępi, tak się boi, by nikt nie powiedział, że mnie faworyzuje. A inni? Nie chcą się tacie podlizywać. Szlag może trafić! A może po prostu jestem beztalencie? Żeby mi ktoś raz prawdę powiedział!<br>W TiFC-u to nie dostałam koncertu. Tylko jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego