Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 21.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
szwajcarskich kont - kolejne miliony.

Deputowani do Bundestagu przybyli na posiedzenie plenarne parlamentu z takimi właśnie informacjami. Nic więc dziwnego, że debata w Bundestagu była burzliwa i przerywana często krzykami deputowanych. "To dla mnie szczególnie trudna godzina" - powiedział obecny szef CDU Wolfgang Schäuble. Następca Helmuta Kohla na stanowisku szefa partii przeprosił publicznie parlament i społeczeństwo za "wykroczenia przeciw przepisom" w czasach rządów CDU w Niemczech oraz za spowodowanie zmniejszenia zaufania opinii publicznej do polityki i do partii politycznych. Schäuble przeprosił także za to, że nie powiedział 2 grudnia w Bundestagu całej prawdy o pieniądzach, które otrzymał od handlarza bronią Karlheinza Schreibera.
"CDU
szwajcarskich kont - kolejne miliony.&lt;/&gt;<br><br>Deputowani do Bundestagu przybyli na posiedzenie plenarne parlamentu z takimi właśnie informacjami. Nic więc dziwnego, że debata w Bundestagu była burzliwa i przerywana często krzykami deputowanych. "To dla mnie szczególnie trudna godzina" - powiedział obecny szef CDU Wolfgang Schäuble. Następca Helmuta Kohla na stanowisku szefa partii przeprosił publicznie parlament i społeczeństwo za "wykroczenia przeciw przepisom" w czasach rządów CDU w Niemczech oraz za spowodowanie zmniejszenia zaufania opinii publicznej do polityki i do partii politycznych. Schäuble przeprosił także za to, że nie powiedział 2 grudnia w Bundestagu całej prawdy o pieniądzach, które otrzymał od handlarza bronią Karlheinza Schreibera. <br>"CDU
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!