Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
Mój dzisiejszy problem polega na tym, że robiąc coś dalej, mogę mało zyskać, a bardzo dużo stracić. Widziałam takie przypadki. Wielu aktorów i reżyserów w pewnym momencie rezygnuje, bo nie chcą podjąć podobnego ryzyka.
- Wtedy przestają publicznie istnieć. Nie wiem, czy zdobyłabyś się na taką decyzję.
- Wcale nie muszę istnieć publicznie! Mogę się nie ruszać z Milanówka, siedzieć w altanie i czytać książki.
- Nie byłabym taka pewna... Grasz, bo lubisz.
- To prawda, uwielbiam wychodzić na scenę, uwielbiam grać, ale co chcę i jak chcę, w tonacji, którą uważam za właściwą. Więc to jednak wolność.
- W granicach uzależnienia... Podobno artysta czuje się
Mój dzisiejszy problem polega na tym, że robiąc coś dalej, mogę mało zyskać, a bardzo dużo stracić. Widziałam takie przypadki. Wielu aktorów i reżyserów w pewnym momencie rezygnuje, bo nie chcą podjąć podobnego ryzyka.<br>- Wtedy przestają publicznie istnieć. Nie wiem, czy zdobyłabyś się na taką decyzję.<br>- Wcale nie muszę istnieć publicznie! Mogę się nie ruszać z Milanówka, siedzieć w altanie i czytać książki.<br>- Nie byłabym taka pewna... Grasz, bo lubisz.<br>- To prawda, uwielbiam wychodzić na scenę, uwielbiam grać, ale co chcę i jak chcę, w tonacji, którą uważam za właściwą. Więc to jednak wolność.<br>- W granicach uzależnienia... Podobno artysta czuje się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego