Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
sprawdzała predyspozycje psychiczne i menedżerskie uczestników konkursu.
To dane nieoficjalne, bo członkowie rady nadzorczej TVP (dla których Mabor sporządzał audyt) podpisali zobowiązania, że ze względu na ochronę danych osobowych informacja o wynikach testu będzie poufna.
- Materia jest bardzo delikatna, oceniano przecież charakter, inteligencję i kwalifikacje osób, z których wiele jest publicznie znanych - wyjaśnia jeden z członków rady.
Przypomnijmy - podczas przeprowadzonych na początku grudnia ub.r. przez Mabor badań uczestnicy konkursu rozwiązywali testy na inteligencję, pisali referaty na zadany temat i dowodzili umiejętności współpracy w grupie.
Najlepszy wynik - według naszych informacji - osiągnął Jan Dworak (były wiceprezes Radiokomitetu, dziś prowadzi firmę producencką), za
sprawdzała predyspozycje psychiczne i menedżerskie uczestników konkursu.&lt;/&gt;<br>To dane nieoficjalne, bo członkowie rady nadzorczej &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; (dla których &lt;name type="org"&gt;Mabor&lt;/&gt; sporządzał audyt) podpisali zobowiązania, że ze względu na ochronę danych osobowych informacja o wynikach testu będzie poufna.<br>&lt;q&gt;- Materia jest bardzo delikatna, oceniano przecież charakter, inteligencję i kwalifikacje osób, z których wiele jest publicznie znanych&lt;/&gt; - wyjaśnia jeden z członków rady.<br>Przypomnijmy - podczas przeprowadzonych na początku grudnia ub.r. przez &lt;name type="org"&gt;Mabor&lt;/&gt; badań uczestnicy konkursu rozwiązywali testy na inteligencję, pisali referaty na zadany temat i dowodzili umiejętności współpracy w grupie.<br>Najlepszy wynik - według naszych informacji - osiągnął &lt;name type="person"&gt;Jan Dworak&lt;/&gt; (były wiceprezes &lt;name type="org"&gt;Radiokomitetu&lt;/&gt;, dziś prowadzi firmę producencką), za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego