Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
rozdania znaczków. Na razie wykazała ona, że za samo cło Poczta musiała zapłacić 500 tysięcy złotych. Bezpośrednią przyczyną naliczenia cła był brak umowy na emisję znaczków. Kontrola próbuje wyjaśnić, czy umowa zaginęła, czy też w ogóle jej nie było. Jak zapewnia Marcin Anaszewicz, rzecznik Poczty, o wynikach kontroli Poczta poinformuje publicznie.


Konflikt Agory i Axel Springer ciągnie się od kilku miesięcy
Pojedynek gigantówRzadko w świecie mediów wybuchają tak ostre spory. Dwa wielkie koncerny toczą właśnie na łamach swych tytułów niezwykłą wojnę. I sięgają po arcymocne środki. Padają porównania do faszyzmu i oskarżenia o antysemityzm.
Chodzi o niemiecki koncern Axel Springer
rozdania znaczków. Na razie wykazała ona, że za samo cło &lt;name type="org"&gt;Poczta&lt;/&gt; musiała zapłacić 500 tysięcy złotych. Bezpośrednią przyczyną naliczenia cła był brak umowy na emisję znaczków. Kontrola próbuje wyjaśnić, czy umowa zaginęła, czy też w ogóle jej nie było. Jak zapewnia &lt;name type="person"&gt;Marcin Anaszewicz&lt;/&gt;, rzecznik &lt;name type="org"&gt;Poczty&lt;/&gt;, o wynikach kontroli &lt;name type="org"&gt;Poczta&lt;/&gt; poinformuje publicznie. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Konflikt &lt;name type="org"&gt;Agory&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;Axel Springer&lt;/&gt; ciągnie się od kilku miesięcy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Pojedynek gigantów&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Rzadko w świecie mediów wybuchają tak ostre spory. Dwa wielkie koncerny toczą właśnie na łamach swych tytułów niezwykłą wojnę. I sięgają po arcymocne środki. Padają porównania do faszyzmu i oskarżenia o antysemityzm.&lt;/&gt;<br>Chodzi o niemiecki koncern &lt;name type="org"&gt;Axel Springer
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego