Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
który wiele mówi o konieczności kształcenia Polaków, a później groźbą swego weta pomaga SLD opóźniać uchwalanie wszystkich kolejnych ustaw składających się na reformę polskiej edukacji.
Polski wreszcie nie stać na prezydenta, który w chwilach kryzysów międzynarodowych, jak na przykład przy okazji wydalenia z naszego kraju oskarżonych o szpiegostwo rosyjskich dyplomatów, publicznie odcina się od decyzji polskiego rządu.
Komuniści zawsze traktowali Polskę i Polaków jako adresatów swoich roszczeń. Oczekiwali od Polski przede wszystkim zaspokojenia własnych apetytów, obrony własnych, partykularnych interesów. Zachowywali się tak nawet wówczas, kiedy w Polsce rządzili. 13 grudnia 1981 roku, aby zagwarantować sobie dalszą władzę i dalsze przywileje nie
który wiele mówi o konieczności kształcenia Polaków, a później groźbą swego weta pomaga SLD opóźniać uchwalanie wszystkich kolejnych ustaw składających się na reformę polskiej edukacji.<br>Polski wreszcie nie stać na prezydenta, który w chwilach kryzysów międzynarodowych, jak na przykład przy okazji wydalenia z naszego kraju oskarżonych o szpiegostwo rosyjskich dyplomatów, publicznie odcina się od decyzji polskiego rządu.<br>&lt;page nr=17&gt; Komuniści zawsze traktowali Polskę i Polaków jako adresatów swoich roszczeń. Oczekiwali od Polski przede wszystkim zaspokojenia własnych apetytów, obrony własnych, partykularnych interesów. Zachowywali się tak nawet wówczas, kiedy w Polsce rządzili. 13 grudnia 1981 roku, aby zagwarantować sobie dalszą władzę i dalsze przywileje nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!