Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
spotkał suczkę Sabę państwa Kwaśniewskich, ty Barney spaliłbyś się ze wstydu.
Barney! Gdy twój pan zapyta cię, czy znieść wizy dla Polaków, zaszczekaj potakująco.

Nasz prezydent na własnej skórze przekonał się, jakie upokorzenia na lotniskach przechodzą Polacy
Przed wizytą Aleksandra Kwaśniewskiego w USA radziliśmy mu, by wyznaczył kogoś, kto będzie publicznie rozliczany za swoją pracę na rzecz zniesienia wiz. I prezydent nas posłuchał!
Wczoraj na konferencji prasowej powiedział, że za kilka dni przedstawi nazwisko takiej osoby.
Może dzięki temu uda nam się wywalczyć zniesienie wiz, bo jest to bardzo skuteczna metoda. Z powodzeniem zastosowała ją już Irlandia.
Prezydent opowiedział też dziennikarzom
spotkał suczkę Sabę państwa Kwaśniewskich, ty Barney spaliłbyś się ze wstydu.<br>Barney! Gdy twój pan zapyta cię, czy znieść wizy dla Polaków, zaszczekaj potakująco.<br><br>&lt;tit1&gt;Nasz prezydent na własnej skórze przekonał się, jakie upokorzenia na lotniskach przechodzą Polacy&lt;/&gt;<br>Przed wizytą Aleksandra Kwaśniewskiego w USA radziliśmy mu, by wyznaczył kogoś, kto będzie publicznie rozliczany za swoją pracę na rzecz zniesienia wiz. I prezydent nas posłuchał!<br>Wczoraj na konferencji prasowej powiedział, że za kilka dni przedstawi nazwisko takiej osoby.<br>Może dzięki temu uda nam się wywalczyć zniesienie wiz, bo jest to bardzo skuteczna metoda. Z powodzeniem zastosowała ją już Irlandia.<br>Prezydent opowiedział też dziennikarzom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego