Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
podstawowych zasadach. Nasze zdrowie według filozofii Wschodu to harmonia z samym sobą i otaczającym nas światem. W medycynie chińskiej właściwe jest, zarówno w diagnostyce, jak i terapii, całościowe ujęcie dwoistej natury ludzkiej. Leczy się pacjenta, a nie samą chorobę.
Czytelnik ma okazję zapoznać się z podstawowymi metodami diagnozowania (np.: badanie pulsu, języka) i leczenia (akupunktura, akupresura, ziołolecznictwo, diety).


ZDROWIE DOSKONAŁE
autor: Deepak Chopra
tłumaczenie: Maja Błaszczyszyn
wydanie I
format: 16,0 x 23,5 cm
objętość: 256 stron
ISBN 83-87021-04-0
Deepak Chopra jest dziś w Stanach Zjednoczonych autorytetem w problematyce medycyny holistycznej, czerpiącej z tradycji medycyny Wschodu.
W
podstawowych zasadach. Nasze zdrowie według filozofii Wschodu to harmonia z samym sobą i otaczającym nas światem. W medycynie chińskiej właściwe jest, zarówno w diagnostyce, jak i terapii, całościowe ujęcie dwoistej natury ludzkiej. Leczy się pacjenta, a nie samą chorobę.<br>Czytelnik ma okazję zapoznać się z podstawowymi metodami diagnozowania (np.: badanie pulsu, języka) i leczenia (akupunktura, akupresura, ziołolecznictwo, diety).<br><br><br>&lt;tit&gt;ZDROWIE DOSKONAŁE&lt;/&gt;<br>autor: Deepak Chopra <br>tłumaczenie: Maja Błaszczyszyn<br>wydanie I<br>format: 16,0 x 23,5 cm <br>objętość: 256 stron <br>ISBN 83-87021-04-0<br>Deepak Chopra jest dziś w Stanach Zjednoczonych autorytetem w problematyce medycyny holistycznej, czerpiącej z tradycji medycyny Wschodu.<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego