Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
romantyczki powoli, ale zauważalnie odchodzi do lamusa.

Strategia nr 4: Niegrzeczna dziewczynka.

Nieodłączne atrybuty:
Bose stopy, zaczepna koszulka z napisem "Jestem dziewicą" (ale to bardzo stara koszulka), "Jestem tego warta" lub "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą", odkryty brzuch, w tym roku obowiązkowy tatuaż na łopatce lub pupie, egzemplarz "Cosmo" w torbie.
Cecha charakterystyczna:
Prowokacja w każdym calu, od rozmowy z przystojnym kelnerem po samotny taniec na parkiecie.
Sposób działania:
Małe niedopowiedzenia, nie dokończone propozycje, flirt na granicy niewinności, czyli trochę delikatnego lub bardziej odważnego przyciągania i przeciągania.
Ulubione miejsca: Wszystkie, oprócz obozów harcerskich.
Elementy obowiązkowe: Odwaga.
Czego
romantyczki powoli, ale zauważalnie odchodzi do lamusa.<br><br>&lt;tit&gt;Strategia nr 4: Niegrzeczna dziewczynka.&lt;/&gt;<br><br>Nieodłączne atrybuty:<br>Bose stopy, zaczepna koszulka z napisem "Jestem dziewicą" (ale to bardzo stara koszulka), "Jestem tego warta" lub "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą", odkryty brzuch, w tym roku obowiązkowy tatuaż na łopatce lub pupie, egzemplarz "Cosmo" w torbie. <br>Cecha charakterystyczna:<br>Prowokacja w każdym calu, od rozmowy z przystojnym kelnerem po samotny taniec na parkiecie.<br>Sposób działania:<br>Małe niedopowiedzenia, nie dokończone propozycje, flirt na granicy niewinności, czyli trochę delikatnego lub bardziej odważnego przyciągania i przeciągania.<br>Ulubione miejsca: Wszystkie, oprócz obozów harcerskich.<br>Elementy obowiązkowe: Odwaga. <br>Czego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego