Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy bankowe
Rok: 2003
GE Capital Bank
NONSTOP
Zakupy Non stop.
Dziecinnie proste.
Najszybszy sposób na zakupy bez pieniędzy!
SUPER EXPRESS RATY
kredyt ratalny
Bez poręczycieli. Bez zaświadczenia o dochodach. Bez pierwszej wpłaty. Zakupy z rabatem. Z góry zatwierdzony kredyt z gwarancją natychmiastowej akceptacji.
Wystarczy karta NONSTOP
Kredyt dostępny w placówkach handlowych współpracujących z Bankiem. Sklepy biorące udział w programie oferują specjalne korzyści uczestnikom Programu - adresy i szczegóły promocji znajdują się w Informatorze Programu NonStop.

Nie wychodź z domu! Zadzwoń po pieniądze!
VIVA Expres
kredyt gotówkowy
GE Capital Bank&lt;/&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;NONSTOP&lt;/&gt;<br>Zakupy Non stop.<br>Dziecinnie proste.<br>Najszybszy sposób na zakupy bez pieniędzy!<br>SUPER EXPRESS RATY<br>kredyt ratalny<br>Bez poręczycieli. Bez zaświadczenia o dochodach. Bez pierwszej wpłaty. Zakupy z rabatem. Z góry zatwierdzony kredyt z gwarancją natychmiastowej akceptacji.<br>Wystarczy karta &lt;name type="prod"&gt;NONSTOP&lt;/&gt;<br>Kredyt dostępny w placówkach handlowych współpracujących z Bankiem. Sklepy biorące udział w programie oferują specjalne korzyści uczestnikom Programu - adresy i szczegóły promocji znajdują się w Informatorze Programu &lt;name type="prod"&gt;NonStop&lt;/&gt;.<br>&lt;gap&gt;<br>Nie wychodź z domu! Zadzwoń po pieniądze!<br>VIVA Expres<br>kredyt gotówkowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego