Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
Zadzwoń na infolinię:
0 801 801 100


Nowości w TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ
Pamiętaj! 1033
Specjalnie na Święta 25 i 26 grudni wszystkie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe taniej o 25%
Zadzwoń w Święta do bliskich z daleka.
Minuty z rabatem TP
Zamów sobie obniżkę!
Od 1 grudnia wprowadzamy nową usługę minuty z rabatem TP. Minuty z rabatem TP to tańsze połączenia lokalne i międzymiastowe ze wszystkimi numerami.
Jeśli korzystasz z usługi wybrane numery. Twoje rozmowy lokalne i międzymiastowe mogą być dodatkowo o 20% tańsze, co oznacza, że możesz rozmawiać nawet 50% taniej!
Formularz zamówienia - na odwrocie.

połączenia z siecią IDEA
rozmawiaj taniej z
Zadzwoń na infolinię:<br>0 801 801 100&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="telephone"&gt;<br>Nowości w &lt;name type="org"&gt;TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ&lt;/&gt;<br>Pamiętaj! 1033<br>Specjalnie na Święta 25 i 26 grudni wszystkie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe taniej o 25%<br>Zadzwoń w Święta do bliskich z daleka.<br>Minuty z rabatem &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt;<br>Zamów sobie obniżkę!<br>Od 1 grudnia wprowadzamy nową usługę minuty z rabatem &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt;. Minuty z rabatem &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt; to tańsze połączenia lokalne i międzymiastowe ze wszystkimi numerami.<br>Jeśli korzystasz z usługi wybrane numery. Twoje rozmowy lokalne i międzymiastowe mogą być dodatkowo o 20% tańsze, co oznacza, że możesz rozmawiać nawet 50% taniej!<br>Formularz zamówienia - na odwrocie.<br>&lt;gap&gt;<br>połączenia z siecią &lt;name type="org"&gt;IDEA&lt;/&gt;<br>rozmawiaj taniej z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego