Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
warto coś u nich zamawiać. Twoją czujność powinien obudzić też brak dokładnego adresu firmy i telefonów i podawanie tylko numeru skrytki pocztowej. Przed zakupem wczytaj się dokładnie w warunki oferowane przez firmę wysyłkową. Sprawdź, czy istnieje możliwość zwrotu towaru lub wymiany uszkodzonego na inny. Ostrożnie podchodź do wszelkiego rodzaju niesamowitych rabatów, promocji i obniżek.
Ufaj tylko firmom z tradycjami, działającym na wielu rynkach. Do takich należą np. "3 Suisse" lub "Ellos". Obie firmy gwarantują możliwość wymiany i zwrotu towaru bez podania przyczyny, płatność przy odbiorze przesyłki i nie ukrywają adresu siedziby firmy. i numerów telefonów.


Kłopoty z plastikiem
Karta kredytowa ułatwia
warto coś u nich zamawiać. Twoją czujność powinien obudzić też brak dokładnego adresu firmy i telefonów i podawanie tylko numeru skrytki pocztowej. Przed zakupem wczytaj się dokładnie w warunki oferowane przez firmę wysyłkową. Sprawdź, czy istnieje możliwość zwrotu towaru lub wymiany uszkodzonego na inny. Ostrożnie podchodź do wszelkiego rodzaju niesamowitych rabatów, promocji i obniżek. <br>Ufaj tylko firmom z tradycjami, działającym na wielu rynkach. Do takich należą np. "3 Suisse" lub "Ellos". Obie firmy gwarantują możliwość wymiany i zwrotu towaru bez podania przyczyny, płatność przy odbiorze przesyłki i nie ukrywają adresu siedziby firmy. i numerów telefonów. <br><br><br>Kłopoty z plastikiem<br>Karta kredytowa ułatwia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!