Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy administracyjne
Rok: 2004
oddziałów administracji terenowej, a także instytucji realizujących zadania publiczne i dysponujące majątkiem publicznym.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej GGKO .

KARTY RABATOWE
W I kwartale 2004 r. planujemy wprowadzić dla mieszkańców nieruchomości wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe.
Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie Ochoty, a w niektórych przypadkach na terenie całej Warszawy.
Karty Rabatowe są również szansą na rozwój przedsiębiorczości n terenie naszej gminy i naszego miasta. Przed wydaniem pierwszych Kart Rabatowych przeprowadzimy specjalną akcję informacyjną dl naszych mieszkańców dotyczącą
oddziałów administracji terenowej, a także instytucji realizujących zadania publiczne i dysponujące majątkiem publicznym. <br>Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej GGKO &lt;gap&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;KARTY RABATOWE&lt;/&gt;<br>W I kwartale 2004 r. planujemy wprowadzić dla mieszkańców nieruchomości wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe.<br>Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie Ochoty, a w niektórych przypadkach na terenie całej Warszawy.<br>Karty Rabatowe są również szansą na rozwój przedsiębiorczości n terenie naszej gminy i naszego miasta. Przed wydaniem pierwszych Kart Rabatowych przeprowadzimy specjalną akcję informacyjną dl naszych mieszkańców dotyczącą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego