Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
mogli w niej znaleźć godziwe zatrudnienie pracownicy Centrum. Dyrekcja zaś czuje się w obowiązku ich prywatne miejsca pracy jak najlepiej za publiczne pieniądze wyposażyć.
Centrum Onkologii, które wydaje na leki miliony złotych, zrezygnowało z kupowania ich wprost u producentów, co nie tylko pozwalałoby zaoszczędzić na marży, ale także stwarzało możliwość rabatów - lecz zaopatrywało się za pośrednictwem fundacji, płacąc za to 7 proc. marży (tylko w latach 1995-98 szpital zakupił w hurtowni fundacji leki za 14,3 mln zł!). Dyrekcja szpitala za publiczne pieniądze oraz darowiznę PBK kupiła ultrasonograf Ultramark, który nieodpłatnie przekazała fundacji, tylko w zamian za serwis.
W 1995
mogli w niej znaleźć godziwe zatrudnienie pracownicy Centrum. Dyrekcja zaś czuje się w obowiązku ich prywatne miejsca pracy jak najlepiej za publiczne pieniądze wyposażyć.<br>Centrum Onkologii, które wydaje na leki miliony złotych, zrezygnowało z kupowania ich wprost u producentów, co nie tylko pozwalałoby zaoszczędzić na marży, ale także stwarzało możliwość rabatów - lecz zaopatrywało się za pośrednictwem fundacji, płacąc za to 7 proc. marży (tylko w latach 1995-98 szpital zakupił w hurtowni fundacji leki za 14,3 mln zł!). Dyrekcja szpitala za publiczne pieniądze oraz darowiznę PBK kupiła ultrasonograf Ultramark, który nieodpłatnie przekazała fundacji, tylko w zamian za serwis.<br>W 1995
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!