Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2000
wiedzieć co się dzieje tam, gdzie Cię nie ma. Dlatego EasyCall ma dla Ciebie pager w zegarku Swatch.
Wystarczy rzucić na niego okiem - i już widzisz co się dzieje! Najfajniejszy gadżet na świecie. Prezent, jaki naprawdę chcesz dostać pod choinkę - takiego kosmicznego zegarka będą Ci zazdrościć wszyscy znajomi!
Oddaj kupon rabatowy komuś, kto da Ci w prezencie pager w zegarku Swatch.

EasyCall
Pager w zegarku Swatch.
Wszelkich informacji udzielą Państwu przedstawiciele EasyCall. Najłatwiej skontaktować się z nimi dzwoniąc pod jeden z podanych poniżej numerów biur lokalnych EasyCall.

Zawsze będziesz w kontakcie z tymi, których kochasz!
http://www.easycall.com.pl


Club
wiedzieć co się dzieje tam, gdzie Cię nie ma. Dlatego EasyCall ma dla Ciebie pager w zegarku Swatch. <br>Wystarczy rzucić na niego okiem - i już widzisz co się dzieje! Najfajniejszy gadżet na świecie. Prezent, jaki naprawdę chcesz dostać pod choinkę - takiego kosmicznego zegarka będą Ci zazdrościć wszyscy znajomi!<br>Oddaj kupon rabatowy komuś, kto da Ci w prezencie pager w zegarku Swatch.<br><br>EasyCall<br>Pager w zegarku Swatch.<br>Wszelkich informacji udzielą Państwu przedstawiciele EasyCall. Najłatwiej skontaktować się z nimi dzwoniąc pod jeden z podanych poniżej numerów biur lokalnych EasyCall. <br>&lt;gap&gt;<br>Zawsze będziesz w kontakcie z tymi, których kochasz!<br>http://www.easycall.com.pl<br>&lt;gap&gt;<br><br>Club
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego