Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: katalog handlowy
Rok: 2000
zima wymusza wymianę okien. Skorzystałem z i w parę dni problem był rozwiązany.
A w domu będzie cieplej.
Sobota - Rozpocząłem remont łazienki i pech chciał, że pękła rura. Z pomocą znów przyszłą , dzięki której wezwałem dobrego hydraulika.
Niedziela - Nareszcie odpoczynek. Zamówiłem stolik w restauracji dla całej rodziny, a dzięki kuponom rabatowym, które znalazłem w zapłaciłem 10% mniej.
Już zyskałem, bo skorzystałem z usług naprawdę dobrych i wiarygodnych firm. Teraz dodatkowo mogę wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie Panoramy Firm "Używaj i wygrywaj". Zrobiłem kopie otrzymanych rachunków i wysłałem je pod podany na kuponie konkursowym adres. Teraz czekam na wyniki losowania. Konkurs jest
zima wymusza wymianę okien. Skorzystałem z i w parę dni problem był rozwiązany.<br>A w domu będzie cieplej. &lt;gap&gt;<br>Sobota - Rozpocząłem remont łazienki i pech chciał, że pękła rura. Z pomocą znów przyszłą , dzięki której wezwałem dobrego hydraulika. &lt;gap&gt;<br>Niedziela - Nareszcie odpoczynek. Zamówiłem stolik w restauracji dla całej rodziny, a dzięki kuponom rabatowym, które znalazłem w zapłaciłem 10% mniej. &lt;gap&gt;<br>Już zyskałem, bo skorzystałem z usług naprawdę dobrych i wiarygodnych firm. Teraz dodatkowo mogę wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie Panoramy Firm "Używaj i wygrywaj". Zrobiłem kopie otrzymanych rachunków i wysłałem je pod podany na kuponie konkursowym adres. Teraz czekam na wyniki losowania. Konkurs jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!