Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: poradnik komputerowy
Rok: 2000
nim triki i wskazówki. Popraw błędy występujące podczas pracy Twojego komputera, które męczą Cię od dłuższego czasu. Nie ponosisz żadnego ryzyka. Nie płacisz za to ani grosza!
Jeżeli po okresie testu zdecydujesz się zatrzymać "Poradnik Komputerowy", wystarczy, że opłacisz dołączoną do niego fakturę. Skorzystasz wówczas ze specjalnej oferty cenowej - 50% rabatu! Zapłacisz jedynie 97 złotych (zamiast 194 zł później) .
Gdyby jednak "Poradnik Komputerowy" nie spełnił Twoich oczekiwań, proszę odeślij go (wraz z fakturą) po upływie 14 dni do Wydawnictwa.

To wszystko otrzymasz w prezencie, jeżeli zamówisz "Poradnik Komputerowy" jeszcze dzisiaj:
1. Najlepsze narzędzia diagnostyczne
Przy pomocy tych wypróbowanych w praktyce programów
nim triki i wskazówki. Popraw błędy występujące podczas pracy Twojego komputera, które męczą Cię od dłuższego czasu. Nie ponosisz żadnego ryzyka. Nie płacisz za to ani grosza!<br>Jeżeli po okresie testu zdecydujesz się zatrzymać "Poradnik Komputerowy", wystarczy, że opłacisz dołączoną do niego fakturę. Skorzystasz wówczas ze specjalnej oferty cenowej - 50% rabatu! Zapłacisz jedynie 97 złotych (zamiast 194 zł później) .<br>Gdyby jednak "Poradnik Komputerowy" nie spełnił Twoich oczekiwań, proszę odeślij go (wraz z fakturą) po upływie 14 dni do Wydawnictwa.<br><br>&lt;hi&gt;To wszystko otrzymasz w prezencie, jeżeli zamówisz "Poradnik Komputerowy" jeszcze dzisiaj:&lt;/&gt;<br>1. Najlepsze narzędzia diagnostyczne<br>Przy pomocy tych wypróbowanych w praktyce programów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego