Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 2
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zestawów komputerowych w szkolnej pracowni informatycznej w Poroninie.
* Dziś, 14 stycznia o godz. 15.30 w sali obrad nowotarskiego Urzędu Miasta odbędzie się samorządowe spotkanie opłatkowe z ks. biskupem Kazimierzem Nyczem.
* Spotkanie z pisarzem Julianem Kawalcem promujące najnowszy zbiór jego opowiadań, odbędzie się 14 stycznia o godz. 11.00 w rabczańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej.
* W najbliższy weekend, 16 i 17 stycznia rozegrany zostanie Puchar Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.
* Przygotowano zmiany w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w Nowym Targu w rejonie ul. Szaflarskiej oraz za mleczarnią przy drodze do Gronkowa. Zostały one udostępnione do publicznego wglądu w
zestawów komputerowych w szkolnej pracowni informatycznej w Poroninie.<br>* Dziś, 14 stycznia o godz. 15.30 w sali obrad nowotarskiego Urzędu Miasta odbędzie się samorządowe spotkanie opłatkowe z ks. biskupem Kazimierzem Nyczem.<br>* Spotkanie z pisarzem Julianem Kawalcem promujące najnowszy zbiór jego opowiadań, odbędzie się 14 stycznia o godz. 11.00 w rabczańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej.<br>* W najbliższy weekend, 16 i 17 stycznia rozegrany zostanie Puchar Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.<br>* Przygotowano zmiany w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w Nowym Targu w rejonie ul. Szaflarskiej oraz za mleczarnią przy drodze do Gronkowa. Zostały one udostępnione do publicznego wglądu w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego