Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
było pochmurno. Stąd też ruch turystyczny był średni.
* Na środę, 11 sierpnia w kościele pw. św. Teresy w Rabce zaplanowano koncert - "Wieczór na dwoje skrzypiec - muzyka na zaćmienie słońca".
* 11 sierpnia w rabczańskim amfiteatrze odbył się wielki kiermasz kwiatowy roślin doniczkowych.
* W czwartek, 12 sierpnia o godz. 16.00 w rabczańskim amfiteatrze rozpocznie się festiwal piosenki wakacyjnej.
* Rozpoczął się remont wejścia do budynku Urzędu Gminy w Poroninie. Zostanie wykonany podjazd dla osób niepełnosprawnych i zadaszenie schodów. W ramach prac remontowych będą też odnowione schody.
* W piątek, 13 sierpnia o godz. 14.00 w Nowym Targu odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej
było pochmurno. Stąd też ruch turystyczny był średni.<br>* Na środę, 11 sierpnia w kościele pw. św. Teresy w Rabce zaplanowano koncert - "Wieczór na dwoje skrzypiec - muzyka na zaćmienie słońca".<br>* 11 sierpnia w rabczańskim amfiteatrze odbył się wielki kiermasz kwiatowy roślin doniczkowych.<br>* W czwartek, 12 sierpnia o godz. 16.00 w rabczańskim amfiteatrze rozpocznie się festiwal piosenki wakacyjnej.<br>* Rozpoczął się remont wejścia do budynku Urzędu Gminy w Poroninie. Zostanie wykonany podjazd dla osób niepełnosprawnych i zadaszenie schodów. W ramach prac remontowych będą też odnowione schody.<br>* W piątek, 13 sierpnia o godz. 14.00 w Nowym Targu odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego