Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 12.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zobowiązań z tytułu prac wdrożeniowych, projektów wynalazczych i innych umów".
Jeśli w końcówce lat 90. najwyższe, indywidualne dochody za wynalazczość przekraczały 1,3 mln zł, a wydatki KGHM z roku na rok rosną do ponad 90 mln zł w ub.r., to warto by było wiedzieć, ile dzisiaj zarabiają najzdolniejsi racjonalizatorzy?

Wiktor Błądek, od marca br. z nadania związków zawodowych prezes KGHM, unika rozmów z dziennikarzami. Siedem razy przez Dariusza Wyborskiego, rzecznika KGHM, odwoływał spotkania twierdząc, że jest zajęty. Jakie więc były najwyższe indywidualne dochody - nie pytamy o nazwiska - z wynalazczości w 2003 r.? - Takich danych nie mamy - twierdzi Wyborski.

Z
zobowiązań z tytułu prac wdrożeniowych, projektów wynalazczych i innych umów".<br>Jeśli w końcówce lat 90. najwyższe, indywidualne dochody za wynalazczość przekraczały 1,3 mln zł, a wydatki KGHM z roku na rok rosną do ponad 90 mln zł w ub.r., to warto by było wiedzieć, ile dzisiaj zarabiają najzdolniejsi racjonalizatorzy?<br><br>Wiktor Błądek, od marca br. z nadania związków zawodowych prezes KGHM, unika rozmów z dziennikarzami. Siedem razy przez Dariusza Wyborskiego, rzecznika KGHM, odwoływał spotkania twierdząc, że jest zajęty. Jakie więc były najwyższe indywidualne dochody - nie pytamy o nazwiska - z wynalazczości w 2003 r.? - Takich danych nie mamy - twierdzi Wyborski.<br><br>Z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego