Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 11
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
problem za te same pieniądze - mówiła. - Wszyscy dyrektorzy mogli przesłać do powiatu swoje oferty - tłumaczył Julian Stopka.
Niektóre z istniejących już szkół średnich ubiegają się o utworzenie dodatkowych oddziałów. Z takim wnioskiem zwróciło się na przykład LO w Krościenku, które chce od września utworzyć oddział o profilu językowo-turystycznym.
Powiatowi rajcowie zadecydowali też o założeniu Publicznego Gimnazjum Specjalnego w Nowym Targu w budynku Ośrodka Specjalno-Wychowawczego przy ul. Jana Pawła II. Obwodem tej szkoły będzie teren całego powiatu.
BZOkupacja w Rabce

Około 50 mieszkańców Rdzawki w poniedziałek rozpoczęło okupację rabczańskiego Urzędu Gminy. Protest rozpoczął się z chwilą, gdy radni podczas
problem za te same pieniądze - mówiła. - Wszyscy dyrektorzy mogli przesłać do powiatu swoje oferty - tłumaczył Julian Stopka.<br>Niektóre z istniejących już szkół średnich ubiegają się o utworzenie dodatkowych oddziałów. Z takim wnioskiem zwróciło się na przykład LO w Krościenku, które chce od września utworzyć oddział o profilu językowo-turystycznym.<br>Powiatowi rajcowie zadecydowali też o założeniu Publicznego Gimnazjum Specjalnego w Nowym Targu w budynku Ośrodka Specjalno-Wychowawczego przy ul. Jana Pawła II. Obwodem tej szkoły będzie teren całego powiatu.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Okupacja w Rabce&lt;/tit&gt;<br><br>Około 50 mieszkańców Rdzawki w poniedziałek rozpoczęło okupację rabczańskiego Urzędu Gminy. Protest rozpoczął się z chwilą, gdy radni podczas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego