Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
biegów i nie mogłem korzystać z biegów. A był to oes, po którym była strefa serwisowa i można było wszystko naprawić. Pech. W sumie jechaliśmy na trzeciej pozycji w klasie N-3. Szkoda - wspomina Robert. Tutaj należy zaznaczyć, że w klasie N-3 startowało jedenaście załóg.
Z każdą załogą na rajdy wyrusza serwis, który w bardzo krótkim czasie potrafi usunąć większość defektów. Z Robertem pojechali - Bartłomiej Ślimak i Piotr Kubica, mechanicy z serwisu Barbary Stępkowskiej. - Chciałbym ich pochwalić, bardzo dobrze się spisali - mówi zakopiański rajdowiec.

Nieoczekiwane zdarzenia

Start w trzech rajdach pozostawił trochę wspomnień. Nie obeszło się również bez "lądowania" w
biegów i nie mogłem korzystać z biegów. A był to oes, po którym była strefa serwisowa i można było wszystko naprawić. Pech. W sumie jechaliśmy na trzeciej pozycji w klasie N-3. Szkoda - wspomina Robert. Tutaj należy zaznaczyć, że w klasie N-3 startowało jedenaście załóg.<br>Z każdą załogą na rajdy wyrusza serwis, który w bardzo krótkim czasie potrafi usunąć większość defektów. Z Robertem pojechali - Bartłomiej Ślimak i Piotr Kubica, mechanicy z serwisu Barbary Stępkowskiej. - Chciałbym ich pochwalić, bardzo dobrze się spisali - mówi zakopiański rajdowiec.<br><br>&lt;tit&gt;Nieoczekiwane zdarzenia&lt;/&gt;<br><br>Start w trzech rajdach pozostawił trochę wspomnień. Nie obeszło się również bez "lądowania" w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego