Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
Znaczne obniżenie ceny owych wyrobów w 1978 r. niewiele pomogło; również i w tym roku handel państwowy odmówił kupna 9 mln par na drugie półrocze, które mu przemysł oferował. By wypełnić rynek jeszcze bardziej, zdecydowano się wreszcie na krok desperacki: wsadzono "Ruchowi" 7 mln par, aby każda kobieta mogła nabyć rajstopy wraz z poranną gazetą i paczką "Klubowych" (swoją drogą, co "Ruch" z owymi wyrobami zrobił - zupełnie nie wiadomo; nie udało mi się jeszcze zobaczyć rajstop w kiosku).
Obecny krach na odcinku rajstop zaskoczył całkowicie i przemysł, i handel. Szukając uzasadnienia, snuje się wielokierunkowe spekulacje. Że mianowicie:
- ...spodnie przestały być wśród
Znaczne obniżenie ceny owych wyrobów w 1978 r. niewiele pomogło; również i w tym roku handel państwowy odmówił kupna 9 mln par na drugie półrocze, które mu przemysł oferował. By wypełnić rynek jeszcze bardziej, zdecydowano się wreszcie na krok desperacki: wsadzono "Ruchowi" 7 mln par, aby każda kobieta mogła nabyć rajstopy wraz z poranną gazetą i paczką "Klubowych" (swoją drogą, co "Ruch" z owymi wyrobami zrobił - zupełnie nie wiadomo; nie udało mi się jeszcze zobaczyć rajstop w kiosku). <br>Obecny krach na odcinku rajstop zaskoczył całkowicie i przemysł, i handel. Szukając uzasadnienia, snuje się wielokierunkowe spekulacje. Że mianowicie: <br>- ...spodnie przestały być wśród
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego