Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 2003
względu na cenę
zwykle kupuję towary wysokiej jakości, ale tylko gdy mają przystępną cenę
rzadko kupuję towary wysokiej jakości, ponieważ są drogie
trudno odpowiedzieć
Cena czy jakość?
Cena i jakość jako czynniki decydujące o codziennych zakupach.


Jak wybierać rajstopy?
Na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów niemiecka Fundacja Warentest przetestowała rajstopy dostępne na polskim rynku zarówno krajowej produkcji, jak i z niemieckiego importu.
Do badań wybrano cienkie czarne rajstopy o porównywalnych cenach, podobnym rodzaju i grubości przędzy, w podstawowym standardzie wykończenia. Wszystkie zostały ocenione jako zadowalające. Spełniają podstawowe wymagania użytkowe i są deklarowanej przez producentów jakości.
Na ostateczną ocenę rajstop złożyło
względu na cenę &lt;gap&gt;<br>zwykle kupuję towary wysokiej jakości, ale tylko gdy mają przystępną cenę &lt;gap&gt;<br>rzadko kupuję towary wysokiej jakości, ponieważ są drogie &lt;gap&gt;<br>trudno odpowiedzieć &lt;gap&gt;<br>Cena czy jakość?<br>&lt;tit&gt;Cena i jakość jako czynniki decydujące o codziennych zakupach.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jak wybierać rajstopy?&lt;/&gt;<br>Na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów niemiecka Fundacja Warentest przetestowała rajstopy dostępne na polskim rynku zarówno krajowej produkcji, jak i z niemieckiego importu.<br>Do badań wybrano cienkie czarne rajstopy o porównywalnych cenach, podobnym rodzaju i grubości przędzy, w podstawowym standardzie wykończenia. Wszystkie zostały ocenione jako zadowalające. Spełniają podstawowe wymagania użytkowe i są deklarowanej przez producentów jakości.<br>Na ostateczną ocenę rajstop złożyło
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego