Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
moc, bo urządzenie podtrzymujące jego temperaturę bez potrzeby się włącza. Mimo to robot odkrył, że jasne skały widoczne na jego pierwszym panoramicznym zdjęciu składają się z warstw. Każda warstwa to inny etap rozwoju skał. Może wskazać, czy kształtowały się pod wpływem wody.
BT

W GÓRE W DÓŁ
W GÓRĘ
Kolorowe rajtki
Przebojem obecnego sezonu są oryginalne kolorowe rajstopy. Mogą być bardzo grube - przecież mamy ostrą zimę. Byleby się wyróżniały.

W DÓŁ
Tapeta
Malowanie się w nadmiarze wyszło z mody. Mimo karnawału, dobrze zachować umiar. Inaczej nawet najładniejsza dziewczyna traci.

Zostaliśmy porwani
11 września 2001
To były ostatnie słowa stewardesy Betty Ong
moc, bo urządzenie podtrzymujące jego temperaturę bez potrzeby się włącza. Mimo to robot odkrył, że jasne skały widoczne na jego pierwszym panoramicznym zdjęciu składają się z warstw. Każda warstwa to inny etap rozwoju skał. Może wskazać, czy kształtowały się pod wpływem wody.<br>&lt;au&gt;BT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;W GÓRE W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;W GÓRĘ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Kolorowe rajtki&lt;/&gt;<br>Przebojem obecnego sezonu są oryginalne kolorowe rajstopy. Mogą być bardzo grube - przecież mamy ostrą zimę. Byleby się wyróżniały.<br><br>&lt;tit1&gt;W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Tapeta&lt;/&gt;<br>Malowanie się w nadmiarze wyszło z mody. Mimo karnawału, dobrze zachować umiar. Inaczej nawet najładniejsza dziewczyna traci.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Zostaliśmy porwani&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;11 września 2001&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;To były ostatnie słowa stewardesy Betty Ong
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego