Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.07
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
namawiamy dziewczyny, żeby sobie "znalazły" tego raka. Ale im wcześniej wykryty, tym łatwiej wyleczalny. Zaznaczamy też, że nie każdy odkryty guzek jest złośliwy. Ale trzeba to sprawdzić z pomocą lekarza. Dlatego samobadanie jest takie ważne.
Jeśli któraś ze szkół chciałaby takie spotkanie zorganizować, powinna zgłosić się do klubu (namiary w ramce). A w sobotę i niedzielę w Tarnowie Jeziernym amazonki organizują piknik. Będą zawody sportowe i integracyjny grill. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze "załapać" na wyjazd, proszony jest o kontakt z klubem.
KRZYSZTOF KOZIOŁEK

Kanałowy ping-pong

Po naszej interwencji pracownicy komunalni oczyszczą rów łączący jezioro Miejskie z Wartą. A jest
namawiamy dziewczyny, żeby sobie "znalazły" tego raka. Ale im wcześniej wykryty, tym łatwiej wyleczalny. Zaznaczamy też, że nie każdy odkryty guzek jest złośliwy. Ale trzeba to sprawdzić z pomocą lekarza. Dlatego samobadanie jest takie ważne. <br>Jeśli któraś ze szkół chciałaby takie spotkanie zorganizować, powinna zgłosić się do klubu (namiary w ramce). A w sobotę i niedzielę w Tarnowie Jeziernym amazonki organizują piknik. Będą zawody sportowe i integracyjny grill. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze "załapać" na wyjazd, proszony jest o kontakt z klubem.<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF KOZIOŁEK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Kanałowy ping-pong&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Po naszej interwencji pracownicy komunalni oczyszczą rów łączący jezioro Miejskie z Wartą. A jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego