Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
zamówiła Zosię z "Optymistami" do przygrywania na sylwestrze w Poniatowicach, tam wtedy był Gminny Ośrodek Kultury. Wkrótce zatrudniła ją jako instruktorkę w ośrodku i zaprosiła do solówek w tworzonym zespole "Każdy Sobie".
Z Goranem sam na sam
Ania Danik ze Smolnej powiesiła na ścianie w pokoju zdjęcie z Goranem. W ramkach. I serce piernikowe z lusterkiem w środku. Podobne wisiało na ścianie w studiu Gorana.
- Wstydziłyśmy się go od razu prosić, żeby robił sobie z nami zdjęcia - mówi Ania. - Odważyłyśmy się przed odjazdem, ale popsuł się aparat i zdążyłyśmy pstryknąć tylko jedno wspólne.
- Jedynie Ania załapała się na zdjęcie z Goranem
zamówiła Zosię z &lt;name type="org"&gt;"Optymistami"&lt;/&gt; do przygrywania na sylwestrze w Poniatowicach, tam wtedy był Gminny Ośrodek Kultury. Wkrótce zatrudniła ją jako instruktorkę w ośrodku i zaprosiła do solówek w tworzonym zespole &lt;name type="org"&gt;"Każdy Sobie"&lt;/&gt;.<br>&lt;tit&gt;Z Goranem sam na sam&lt;/&gt;<br>Ania Danik ze Smolnej powiesiła na ścianie w pokoju zdjęcie z &lt;name type="person"&gt;Goranem&lt;/&gt;. W ramkach. I serce piernikowe z lusterkiem w środku. Podobne wisiało na ścianie w studiu &lt;name type="person"&gt;Gorana&lt;/&gt;.<br>- &lt;q&gt;Wstydziłyśmy się go od razu prosić, żeby robił sobie z nami zdjęcia&lt;/&gt; - mówi Ania. - &lt;q&gt;Odważyłyśmy się przed odjazdem, ale popsuł się aparat i zdążyłyśmy pstryknąć tylko jedno wspólne&lt;/&gt;.<br>- &lt;q&gt;Jedynie Ania załapała się na zdjęcie z &lt;name type="person"&gt;Goranem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego