Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nawet więcej razy. Potem, kiedy będzie cię błagał o doprowadzenie dzieła do końca, spełnij w końcu jego prośbę - niech sam się przekona, jak silna może być ekstaza.

Więcej niż jeden

Jeśli wydaje ci się, że tylko nam, kobietom, dane jest przeżywać orgazmy wielokrotne, czytaj dalej, ponieważ mężczyźni również mogą szczytować raz za razem. Gdy zademonstrujesz swojemu facetowi pewne techniki, możesz podwoić, potroić, a nawet bardziej zwielokrotnić jego rozkosz, czym zaskarbisz sobie jego dozgonną wdzięczność. Zanim przejdziecie do orgazmów wielokrotnych, musicie uświadomić sobie, że szczytowanie i wytrysk to dwie różne rzeczy.
Na przeszkodzie do przeżywania orgazmów wielokrotnych staje ejakulacja przy szczytowaniu. W takim przypadku
nawet więcej razy. Potem, kiedy będzie cię błagał o doprowadzenie dzieła do końca, spełnij w końcu jego prośbę - niech sam się przekona, jak silna może być ekstaza.<br><br>&lt;tit&gt;Więcej niż jeden&lt;/&gt;<br><br>Jeśli wydaje ci się, że tylko nam, kobietom, dane jest przeżywać orgazmy wielokrotne, czytaj dalej, ponieważ mężczyźni również mogą szczytować raz za razem. Gdy zademonstrujesz swojemu facetowi pewne techniki, możesz podwoić, potroić, a nawet bardziej zwielokrotnić jego rozkosz, czym zaskarbisz sobie jego dozgonną wdzięczność. Zanim przejdziecie do orgazmów wielokrotnych, musicie uświadomić sobie, że szczytowanie i wytrysk to dwie różne rzeczy. <br>Na przeszkodzie do przeżywania orgazmów wielokrotnych staje ejakulacja przy szczytowaniu. W takim przypadku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego