Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Popradu. Czwartym był również znany ski alpinista Miroslav Leitner. W kategorii wiekowej powyżej 40 lat pierwsze miejsce zajął także mistrz w narciarstwie wysokogórskim, Vladimir Trizna z Žarskej doliny. Drugi był Pavol Bičian, a trzeci Jaroslav Mikuštiak. Startujący w tej kategorii Maciej Mojżyszek z Nowego Targu zajął tym razem ósme miejsce. Biegło mu się dość ciężko i miał na trasie dwa upadki. Wśród kobiet wygrała Jana Heczkova z Žarskej doliny przed swoją koleżanką klubową Martą Hubkovom i Bibianą Šmollovom z Jasnej.
Apoloniusz Rajwa

Z drugiej strony Tatr

* Turystów w Tatrach coraz mniej, góry zapełniają się tylko podczas
Popradu. Czwartym był również znany &lt;orig&gt;ski alpinista&lt;/&gt; Miroslav Leitner. W kategorii wiekowej powyżej 40 lat pierwsze miejsce zajął także mistrz w narciarstwie wysokogórskim, Vladimir Trizna z &#142;arskej doliny. Drugi był Pavol Bičian, a trzeci Jaroslav Miku&#154;tiak. Startujący w tej kategorii Maciej Mojżyszek z Nowego Targu zajął tym razem ósme miejsce. Biegło mu się dość ciężko i miał na trasie dwa upadki. Wśród kobiet wygrała Jana Heczkova z &#142;arskej doliny przed swoją koleżanką klubową Martą Hubkovom i Bibianą &#138;mollovom z Jasnej.<br>&lt;au&gt;Apoloniusz Rajwa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z drugiej strony Tatr&lt;/tit&gt;<br><br>* Turystów w Tatrach coraz mniej, góry zapełniają się tylko podczas