Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
bardziej podniecony, ssij każdy z jego sutków. Potem dmuchaj delikatnie na wilgotne sutki. Będzie czuł na przemian ciepło i zimno - to z pewnością sprawi, że jego puls zacznie szaleć.
- W trakcie tej pieszczoty on zacznie czuć mrowienie w sutkach, które staną się bardzo twarde i czułe na dotyk. To uwolni reakcję łańcuchową niesamowitej rozkoszy, przechodzącą przez resztę jego ciała - mówi Susan Crain Bakos.

6. Jego brzuch
Obszar pomiędzy pępkiem a kością łonową aż roi się od punktów rozkoszy. Żeby pobudzić je wszystkie, ustal pionową linię na jego brzuchu, łączącą pępek z miejscem, gdzie rosną włosy łonowe.
- Masowanie tego obszaru sprawia, że krew
bardziej podniecony, ssij każdy z jego sutków. Potem dmuchaj delikatnie na wilgotne sutki. Będzie czuł na przemian ciepło i zimno - to z pewnością sprawi, że jego puls zacznie szaleć.<br>- W trakcie tej pieszczoty on zacznie czuć mrowienie w sutkach, które staną się bardzo twarde i czułe na dotyk. To uwolni reakcję łańcuchową niesamowitej rozkoszy, przechodzącą przez resztę jego ciała - mówi Susan Crain Bakos.<br><br>6. Jego brzuch<br>Obszar pomiędzy pępkiem a kością łonową aż roi się od punktów rozkoszy. Żeby pobudzić je wszystkie, ustal pionową linię na jego brzuchu, łączącą pępek z miejscem, gdzie rosną włosy łonowe.<br>- Masowanie tego obszaru sprawia, że krew
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego