Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 45
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
MOK-u (w sali widowiskowej) rozpocznie się o godz. 17. Będą przemówienia okolicznościowe, wręczenie dyplomów i wyróżnień. Jubileuszowy koncert dadzą "Hyrni". Po nich wystąpi Zespół Pieśni i Tańca z Kędzierzyna Koźla. Impreza zakończy się zabawą taneczną. Podczas uroczystości jubileuszowych odbędzie się zbiórka pieniędzy na zakup mammografu, który będzie służył mieszkankom regionu.
W dniach 12-16 listopada w MOK-u czynna będzie wystawa prezentująca historię i dorobek zespołu. Znajdą się na niej różne fotografie, trofea zdobyte przez "Hyrnych", dyplomy, pamiątki z różnych wojaży itd.
BZ



Dziennikarz, literat, marynarz

12 listopada o godz. 17.00 w nowotarskiej galerii "Jatki", w cyklu "Spotkań czwartkowych
MOK-u (w sali widowiskowej) rozpocznie się o godz. 17. Będą przemówienia okolicznościowe, wręczenie dyplomów i wyróżnień. Jubileuszowy koncert dadzą "Hyrni". Po nich wystąpi Zespół Pieśni i Tańca z Kędzierzyna Koźla. Impreza zakończy się zabawą taneczną. Podczas uroczystości jubileuszowych odbędzie się zbiórka pieniędzy na zakup mammografu, który będzie służył mieszkankom regionu.<br>W dniach 12-16 listopada w MOK-u czynna będzie wystawa prezentująca historię i dorobek zespołu. Znajdą się na niej różne fotografie, trofea zdobyte przez "Hyrnych", dyplomy, pamiątki z różnych wojaży itd.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dziennikarz, literat, marynarz &lt;/tit&gt;<br><br>12 listopada o godz. 17.00 w nowotarskiej galerii "Jatki", w cyklu "Spotkań czwartkowych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego