Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Marka K. - oskarżonego o spowodowanie w Funduszu strat w wysokości 42 mln zł.

Służby w zdrowiu

Pruszyński nie ograniczył swej aktywności w sejmiku do spraw bezpieczeństwa. Został także członkiem komisji zdrowia i powołanej przez sejmik rady społecznej Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie pod Łodzią - cieszącego się renomą jedynego w Polsce ośrodka leczącego gruźlicę nerek i dróg moczowych.

Wkrótce potem szpital zlecił wykonywanie usług pralniczych spółce Ekologia, której głównymi udziałowcami byli wówczas Wojciech Kubiak (krewny byłego prezesa WFOŚ) i córka Leszka Koniecznego, Agnieszka Kwiatos.

Konieczny, odpowiedzialny w zarządzie województwa za sprawy służby zdrowia, nie pozostał Pruszyńskiemu dłużny.
W
Marka K. - oskarżonego o spowodowanie w Funduszu strat w wysokości 42 mln zł.<br><br>&lt;tit&gt;Służby w zdrowiu&lt;/&gt;<br><br>Pruszyński nie ograniczył swej aktywności w sejmiku do spraw bezpieczeństwa. Został także członkiem komisji zdrowia i powołanej przez sejmik rady społecznej Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie pod Łodzią - cieszącego się renomą jedynego w Polsce ośrodka leczącego gruźlicę nerek i dróg moczowych.<br><br>Wkrótce potem szpital zlecił wykonywanie usług pralniczych spółce Ekologia, której głównymi udziałowcami byli wówczas Wojciech Kubiak (krewny byłego prezesa WFOŚ) i córka Leszka Koniecznego, Agnieszka Kwiatos.<br><br>Konieczny, odpowiedzialny w zarządzie województwa za sprawy służby zdrowia, nie pozostał Pruszyńskiemu dłużny.<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego