Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Siemens w Polsce
Rok: 2002
zatrudniająca miejscowych pracowników, wytwarza silne więzi z otoczeniem. Działaniami biznesowymi buduje swój wizerunek w środowisku gospodarczym, a jej wizerunek społeczny zależy od tego, co ma ona do zaoferowania społeczeństwu .

Szeroka oferta produktowa i usługowa wszystkich branż Siemensa jest niewątpliwie mocnym atutem obecności firmy na polskim rynku. Sprawdzianem tej mocy jest renoma marki, znanej i cenionej w środowiskach polskiego biznesu, wśród Klientów i Użytkowników produktów i usług. Wyraża się ona między innymi w tym, że po rozwiązania Siemensa sięga coraz więcej podmiotów z najróżniejszych sektorów i działów. W ten sposób Siemens w Polsce stale rozwija i zacieśnia związki partnerskie z polską gospodarką
zatrudniająca miejscowych pracowników, wytwarza silne więzi z otoczeniem. Działaniami biznesowymi buduje swój wizerunek w środowisku gospodarczym, a jej wizerunek społeczny zależy od tego, co ma ona do zaoferowania społeczeństwu .<br><br>Szeroka oferta produktowa i usługowa wszystkich branż Siemensa jest niewątpliwie mocnym atutem obecności firmy na polskim rynku. Sprawdzianem tej mocy jest renoma marki, znanej i cenionej w środowiskach polskiego biznesu, wśród Klientów i Użytkowników produktów i usług. Wyraża się ona między innymi w tym, że po rozwiązania Siemensa sięga coraz więcej podmiotów z najróżniejszych sektorów i działów. W ten sposób Siemens w Polsce stale rozwija i zacieśnia związki partnerskie z polską gospodarką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!