Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Poznaj swój kraj
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1960
pow. Szubie. Członkowie SKKT przejęli się apelem młodzieży szkolnej z Sokolińca i pieniądze uzyskane ze zbiórki złomu, makulatury, stłuczki, jak równiej ofiary pieniężne, przeznaczają na budowę schroniska w Zakopanem.
SKKT przy Lic. Pedagogicznym w Nakle n/Notecią. Koło istnieje od 1956 r. jego opiekunka jest prof. Helena Sułek. Członkowie koła rokrocznie organizują obozy wędrowne, SKKT przy Lic. Pedagogicznym w Chełmnie. Koło istnieje od 1959 r., jego opiekunką jest prof. Jadwiga Piotrowska. Członkowie koła interesują się przede wszystkim historią i zabytkami Chełmna i okolic, organizują wycieczki i szkolą przewodników po mieście.
SKKT przy Lic. Pedagogicznym w Grudziądzu. Koło liczy 65 członków, skupionych
pow. Szubie. Członkowie SKKT przejęli się apelem młodzieży szkolnej z Sokolińca i pieniądze uzyskane ze zbiórki złomu, makulatury, stłuczki, jak równiej ofiary pieniężne, przeznaczają na budowę schroniska w Zakopanem. <br>SKKT przy Lic. Pedagogicznym w Nakle n/Notecią. Koło istnieje od 1956 r. jego opiekunka jest prof. Helena Sułek. Członkowie koła rokrocznie organizują obozy wędrowne, SKKT przy Lic. Pedagogicznym w Chełmnie. Koło istnieje od 1959 r., jego opiekunką jest prof. Jadwiga Piotrowska. Członkowie koła interesują się przede wszystkim historią i zabytkami Chełmna i okolic, organizują wycieczki i szkolą przewodników po mieście. <br>SKKT przy Lic. Pedagogicznym w Grudziądzu. Koło liczy 65 członków, skupionych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego