Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.29
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Podobnie może kosztować olej napędowy, który tradycyjnie jesienią zrównuje się z ceną benzyny. Właśnie jesienią rozpoczyna się sezon grzewczy i wzrasta zapotrzebowania na olej opałowy, którego skład jest podobny do oleju napędowego.
- Z ceną 5 zł za litr benzyny możemy się liczyć już po przekroczeniu 75-80 dolarów za baryłkę ropy naftowej. A to może nastąpić już niebawem - powiedział Ryszard Kaczmarek z biura Reflex, które analizuje rynek paliw.
Paweł Poręba z biura prasowego PKN Orlen wyjaśnił, że jego firma nie prowadzi analiz, przy jakich cenach ropy naftowej - litr benzyny na stacji będzie kosztował 5 zł.
- Ceny ropy są nieprzewidywalne. Za miesiąc baryłka
Podobnie może kosztować olej napędowy, który tradycyjnie jesienią zrównuje się z ceną benzyny. Właśnie jesienią rozpoczyna się sezon grzewczy i wzrasta zapotrzebowania na olej opałowy, którego skład jest podobny do oleju napędowego. <br>- Z ceną 5 zł za litr benzyny możemy się liczyć już po przekroczeniu 75-80 dolarów za baryłkę ropy naftowej. A to może nastąpić już niebawem - powiedział Ryszard Kaczmarek z biura Reflex, które analizuje rynek paliw. <br>Paweł Poręba z biura prasowego PKN Orlen wyjaśnił, że jego firma nie prowadzi analiz, przy jakich cenach ropy naftowej - litr benzyny na stacji będzie kosztował 5 zł. <br>- Ceny ropy są nieprzewidywalne. Za miesiąc baryłka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego