Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
potrafią się bawić. Jest tylko zawiść, nienawiść i chamstwo kierowane do przeciwników. W Polsce jest naprawdę niewiele grup, które potrafią szanować rywali i mają szacunek do siebie. Często jest tak, że podchodzą kolesie, piątki ci przybijają, a za plecami obrabiają ci dupę. Internetowe cwaniaki!

Dlaczego Polacy są za słabi, aby równać się z resztą świata?
Crazy Squad: Polacy nie mają własnego stylu tańca. Można policzyć na palcach jednej ręki jednostki, które próbują wnieść coś nowego. Przeważnie są to rzeczy powielane, w mniejszym lub większym stopniu, z jakiś materiałów i 90% polskich bboyów bazuje na tych materiałach.

Co myślicie o tym, co podczas
potrafią się bawić. Jest tylko zawiść, nienawiść i chamstwo kierowane do przeciwników. W Polsce jest naprawdę niewiele grup, które potrafią szanować rywali i mają szacunek do siebie. Często jest tak, że podchodzą kolesie, piątki ci przybijają, a za plecami obrabiają ci dupę. Internetowe cwaniaki!&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;Dlaczego Polacy są za słabi, aby równać się z resztą świata?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Crazy Squad: Polacy nie mają własnego stylu tańca. Można policzyć na palcach jednej ręki jednostki, które próbują wnieść coś nowego. Przeważnie są to rzeczy powielane, w mniejszym lub większym stopniu, z jakiś materiałów i 90% polskich bboyów bazuje na tych materiałach.&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;Co myślicie o tym, co podczas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego