Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.28 (213)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
że przez przejście graniczne z Rosją w Bezledach dzień w dzień wali do Polski przemyt wart 3 miliony zł! Wczoraj 15 strażników stanęło przed sądem.
W 2000 r., by ukrócić łapówkarstwo, wymieniono całą ekipę pograniczników w Bezledach. Nowi potrzebowali trzech miesięcy, aby dogadać się z celnikami co do łapówek. Korupcja rozkwitła na nowo. Nic dziwnego - w ciągu dwóch lat można było zarobić od 30 do 350 tysięcy zł.
MK

Tomek, sam tego chciałeś!
Iwona (20 l.) nie dziwi się, że Tomek Lis (38 l.) został zdjęty z telewizji.
Jak można być tak nieostrożnym? - zastanawia się. Nie dość, że jest dobrym dziennikarzem
że przez przejście graniczne z Rosją w Bezledach dzień w dzień wali do Polski przemyt wart 3 miliony zł! Wczoraj 15 strażników stanęło przed sądem.<br>W 2000 r., by ukrócić łapówkarstwo, wymieniono całą ekipę pograniczników w Bezledach. Nowi potrzebowali trzech miesięcy, aby dogadać się z celnikami co do łapówek. Korupcja rozkwitła na nowo. Nic dziwnego - w ciągu dwóch lat można było zarobić od 30 do 350 tysięcy zł.<br>&lt;au&gt;MK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Tomek, sam tego chciałeś!&lt;/&gt;<br>Iwona (20 l.) nie dziwi się, że Tomek Lis (38 l.) został zdjęty z telewizji.<br>Jak można być tak nieostrożnym? - zastanawia się. Nie dość, że jest dobrym dziennikarzem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego