Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
fart, a w dodatku po piętach depcze ci miłość. Lipcowe romanse mogą przerodzić się w silne i trwałe uczucie, ale działaj szybko.
BYK (20 kwietnia - 20 maja)
Roztaczasz wokół siebie urok i nie zabraknie ci również... tupetu, więc jeśli nie leżysz teraz pod jakąś egzotyczną palmą, zaplanuj coś ważnego - szkoda rozmieniać się na drobne. Mogłabyś postarać się o awans, zdobyć nową umiejętność (prawo jazdy?), korzystnie zainwestować gotówkę. Planety mają ci do zaoferowania także miłość. Czyjeś niedostępne serce za moment wywiesi białą flagę.
BLIŹNIĘTA (21 maja - 21 czerwca)
Mimo wakacji nie możesz uciekać od obowiązków. Trzeba przejrzeć rachunki, z głową zaplanować wydatki, zatroszczyć się o
fart, a w dodatku po piętach depcze ci miłość. Lipcowe romanse mogą przerodzić się w silne i trwałe uczucie, ale działaj szybko. <br>BYK (20 kwietnia - 20 maja) <br>Roztaczasz wokół siebie urok i nie zabraknie ci również... tupetu, więc jeśli nie leżysz teraz pod jakąś egzotyczną palmą, zaplanuj coś ważnego - szkoda rozmieniać się na drobne. Mogłabyś postarać się o awans, zdobyć nową umiejętność (prawo jazdy?), korzystnie zainwestować gotówkę. Planety mają ci do zaoferowania także miłość. Czyjeś niedostępne serce za moment wywiesi białą flagę. <br>BLIŹNIĘTA (21 maja - 21 czerwca) <br>Mimo wakacji nie możesz uciekać od obowiązków. Trzeba przejrzeć rachunki, z głową zaplanować wydatki, zatroszczyć się o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego