Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
nadwagę, bolą Cię plecy i kręgosłup, spróbuj się tego pozbyć. Doskonałe wyposażenie i przestronne pomieszczenia, zapewniają komfort i przyjemność podczas ćwiczeń i odnowy. Wstąp do Fitness Klubu i przekonaj się sam.
jp

Turniej deblowy
W sobotę 16 października, zapraszamy na Turniej Deblowy o Nagrodę Dyrektora PUW-K w Pasłęku. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10.00, obowiązuje wpisowe 10 złotych od pary. Gramy do jednego wygranego seta w eliminacjach i do dwóch wygranych w finale. Organizatorem turnieju jest sekcja tenisa KS Polonia i MOSiR.
jp

Polonia - Wałsza 4 : 3 (w karnych)
Awansowaliśmy dalej w Pucharze Polski, ale nie przyszło to łatwo
nadwagę, bolą Cię plecy i kręgosłup, spróbuj się tego pozbyć. Doskonałe wyposażenie i przestronne pomieszczenia, zapewniają komfort i przyjemność podczas ćwiczeń i odnowy. Wstąp do Fitness Klubu i przekonaj się sam.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Turniej deblowy&lt;/&gt;<br>W sobotę 16 października, zapraszamy na Turniej Deblowy o Nagrodę Dyrektora PUW-K w Pasłęku. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10.00, obowiązuje wpisowe 10 złotych od pary. Gramy do jednego wygranego seta w eliminacjach i do dwóch wygranych w finale. Organizatorem turnieju jest sekcja tenisa KS Polonia i MOSiR.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Polonia - Wałsza 4 : 3 (w karnych)&lt;/&gt;<br>Awansowaliśmy dalej w Pucharze Polski, ale nie przyszło to łatwo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego