Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
nadwagę, bolą Cię plecy i kręgosłup, spróbuj się tego pozbyć. Doskonałe wyposażenie i przestronne pomieszczenia, zapewniają komfort i przyjemność podczas ćwiczeń i odnowy. Wstąp do Fitness Klubu i przekonaj się sam.
jp

Turniej deblowy
W sobotę 16 października, zapraszamy na Turniej Deblowy o Nagrodę Dyrektora PUW-K w Pasłęku. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10.00, obowiązuje wpisowe 10 złotych od pary. Gramy do jednego wygranego seta w eliminacjach i do dwóch wygranych w finale. Organizatorem turnieju jest sekcja tenisa KS Polonia i MOSiR.
jp

Polonia - Wałsza 4 : 3 (w karnych)
Awansowaliśmy dalej w Pucharze Polski, ale nie przyszło to łatwo
nadwagę, bolą Cię plecy i kręgosłup, spróbuj się tego pozbyć. Doskonałe wyposażenie i przestronne pomieszczenia, zapewniają komfort i przyjemność podczas ćwiczeń i odnowy. Wstąp do Fitness Klubu i przekonaj się sam.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Turniej deblowy&lt;/&gt;<br>W sobotę 16 października, zapraszamy na Turniej Deblowy o Nagrodę Dyrektora PUW-K w Pasłęku. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10.00, obowiązuje wpisowe 10 złotych od pary. Gramy do jednego wygranego seta w eliminacjach i do dwóch wygranych w finale. Organizatorem turnieju jest sekcja tenisa KS Polonia i MOSiR.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Polonia - Wałsza 4 : 3 (w karnych)&lt;/&gt;<br>Awansowaliśmy dalej w Pucharze Polski, ale nie przyszło to łatwo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!