Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 5
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
szczegółowe opisanie omawianych problemów przed ewentualnym powołaniem Międzyresortowego Zespołu, którego zadaniem miałoby być m.in. rozwiązanie konfliktów z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.
Premier Jerzy Buzek zapowiedział również spotkanie w Krakowie z przedstawicielami Wspólnoty 8 Wsi. Miałoby dojść do niego w połowie lutego.
(aza)Sponsorowanie nadziei olimpijskich

W najbliższą środę, 10 lutego rozpoczyna się o godz. 9.00 piąta zwyczajna sesja Rady Miasta Zakopanego.
Radni podejmą decyzję m.in. w sprawie swoich diet i ryczałtów, ustalą też wynagrodzenie burmistrza i jego zastępców. Głosowana będzie także wysokość opłat za wodę i ścieki. Przewidziano ponadto ciekawie sformułowany punkt programu sesji: podjęcie uchwały w sprawie sponsorowania
szczegółowe opisanie omawianych problemów przed ewentualnym powołaniem Międzyresortowego Zespołu, którego zadaniem miałoby być m.in. rozwiązanie konfliktów z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.<br>Premier Jerzy Buzek zapowiedział również spotkanie w Krakowie z przedstawicielami Wspólnoty 8 Wsi. Miałoby dojść do niego w połowie lutego.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sponsorowanie nadziei olimpijskich&lt;/tit&gt;<br><br>W najbliższą środę, 10 lutego rozpoczyna się o godz. 9.00 piąta zwyczajna sesja Rady Miasta Zakopanego.<br>Radni podejmą decyzję m.in. w sprawie swoich diet i ryczałtów, ustalą też wynagrodzenie burmistrza i jego zastępców. Głosowana będzie także wysokość opłat za wodę i ścieki. Przewidziano ponadto ciekawie sformułowany punkt programu sesji: podjęcie uchwały w sprawie sponsorowania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!