Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 9
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
kupił sobie identyczną. Stary maluch poszedł tym samym w odstawkę. A propos urzędniczych samochodów, to najgorszym pojazdem porusza się chyba sekretarz miasta. Stary fiat 125 p jest już bardzo wysłużony.
Sąsiad pojechał do miasta na mecz Podhale z Krynicą. Wcześniej kupił sobie bilet, na którym jak byk napisano, że mecz rozpoczyna się o godz. 18. Gdy wrócił z Nowego Targu, był bardzo zdenerwowany i to wcale nie wynikiem spotkania, a faktem, że mecz rozgrywano o 16. Gdy dojechał, mecz właśnie się kończył. A może nowotarżanom zależało na tym, żeby nikt nie zobaczył, w jakiej nasi hokeiści są formie.
Mam kompletny mentlik
kupił sobie identyczną. Stary maluch poszedł tym samym w odstawkę. A propos urzędniczych samochodów, to najgorszym pojazdem porusza się chyba sekretarz miasta. Stary fiat 125 p jest już bardzo wysłużony.<br>Sąsiad pojechał do miasta na mecz Podhale z Krynicą. Wcześniej kupił sobie bilet, na którym jak byk napisano, że mecz rozpoczyna się o godz. 18. Gdy wrócił z Nowego Targu, był bardzo zdenerwowany i to wcale nie wynikiem spotkania, a faktem, że mecz rozgrywano o 16. Gdy dojechał, mecz właśnie się kończył. A może nowotarżanom zależało na tym, żeby nikt nie zobaczył, w jakiej nasi hokeiści są formie.<br>Mam kompletny mentlik
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego