Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
się powodem konfliktu. Grupka mieszkańców protestuje, obawiając się szkodliwego promieniowania. Większość chce masztu, aby dostać wreszcie upragniony telefon.
* Przedstawiciele władz powiatowych Wierchowiny (centrum Huculszczyzny) na Ukrainie zakończyli dziś, 15 lipca kilkudniową oficjalną wizytę w gminie Bukowina Tatrzańska. Interesowali się agroturystyką, rozwojem małej przedsiębiorczości i gospodarką leśną.
* W sobotę, 17 lipca rozpoczyna się w Poroninie jubileuszowe XXV Poroniańskie Lato. Szczegóły w numerze.
* W poniedziałek, 19 lipca odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Kościelisko. W programie m.in. wręczenie nominacji dyrektorom gimnazjów.Kronika policyjna

- W nocy z 7 na 8 lipca złodzieje grasowali w Klubie Sportowym "Gorce" w Nowym Targu. Do budynku weszli
się powodem konfliktu. Grupka mieszkańców protestuje, obawiając się szkodliwego promieniowania. Większość chce masztu, aby dostać wreszcie upragniony telefon.<br>* Przedstawiciele władz powiatowych Wierchowiny (centrum Huculszczyzny) na Ukrainie zakończyli dziś, 15 lipca kilkudniową oficjalną wizytę w gminie Bukowina Tatrzańska. Interesowali się agroturystyką, rozwojem małej przedsiębiorczości i gospodarką leśną.<br>* W sobotę, 17 lipca rozpoczyna się w Poroninie jubileuszowe XXV Poroniańskie Lato. Szczegóły w numerze.<br>* W poniedziałek, 19 lipca odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Kościelisko. W programie m.in. wręczenie nominacji dyrektorom gimnazjów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika policyjna&lt;/tit&gt;<br><br>- W nocy z 7 na 8 lipca złodzieje grasowali w Klubie Sportowym "Gorce" w Nowym Targu. Do budynku weszli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!