Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 2/6
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
czerwca. Zlot załóg (wystartuje około 20, w tym cała czołówka krajowa) nastąpi 24 czerwca, a zakończenie zawodów 28 czerwca. Po nich trener kadry narodowej Andrzej Osowski ustali - mając zapewne, jak zwykle, kłopoty bogactwa - skład pięciu załóg, które bronić będą naszych barw podczas ME.
(FIL)


Czekając na Hołowczyca
Janusz Kulig dziś rozpoczyna przygotowania do Rajdu Polski

Janusz Kulig odetchnął pełną piersią. Ze względu na awarię pompy oleju na 5 OS-ie, nie miał prawa nawet ukończyć 26. Rajdu Elmot, a tymczasem wygrał go i z nadzieją oczekuje Rajdu Polski.
Rajd Elmot jest organizowany na asfalcie. - Na nawierzchni, za którą nie przepadam. Bo
czerwca. Zlot załóg (wystartuje około 20, w tym cała czołówka krajowa) nastąpi 24 czerwca, a zakończenie zawodów 28 czerwca. Po nich trener kadry narodowej Andrzej Osowski ustali - mając zapewne, jak zwykle, kłopoty bogactwa - skład pięciu załóg, które bronić będą naszych barw podczas ME.<br>&lt;au&gt;(FIL)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;<br>&lt;tit&gt;Czekając na Hołowczyca&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Janusz Kulig dziś rozpoczyna przygotowania do Rajdu Polski&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Janusz Kulig odetchnął pełną piersią. Ze względu na awarię pompy oleju na 5 OS-ie, nie miał prawa nawet ukończyć 26. Rajdu Elmot, a tymczasem wygrał go i z nadzieją oczekuje Rajdu Polski.&lt;/&gt;<br>Rajd Elmot jest organizowany na asfalcie. &lt;q&gt;- Na nawierzchni, za którą nie przepadam. Bo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego