Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
w Fundacji "Nubia". Lidia Badowska na co dzień jest prezesem
zarządu spółki akcyjnej, Ewa Kolczyńska, archeolog i plastyk - dyrektorem kreatywnym w agencji reklamowej.
Dobrochna Zielińska, archeolog i plastyk, pracuje jako dekoratorka wnętrz. Beata Zgnielnicka, absolwentka medycyny, prowadzi agencję reklamową. Alicja Badowska-Wójcik jest dziennikarzem.

Inny wymiar
Sezon badawczy w Afryce rozpoczyna się z nadejściem zimy, w listopadzie. Temperatura w dzień przekracza 30 stopni, nocą spada do kilku. Wtedy w Starej Dongoli, gdzie od ponad 30 lat działa należąca do światowej czołówki nubiologów polska misja archeologiczna, zjawia się kilkunastu polskich badaczy, wśród nich nasze dziewczyny. Zakładają obóz.
- Jeszcze gorączkowo biegasz, wciąż pośpiesznie
w Fundacji "Nubia". Lidia Badowska na co dzień jest prezesem <br>zarządu spółki akcyjnej, Ewa Kolczyńska, archeolog i plastyk - dyrektorem kreatywnym w agencji reklamowej. <br>Dobrochna Zielińska, archeolog i plastyk, pracuje jako dekoratorka wnętrz. Beata Zgnielnicka, absolwentka medycyny, prowadzi agencję reklamową. Alicja Badowska-Wójcik jest dziennikarzem.<br><br>Inny wymiar<br>Sezon badawczy w Afryce rozpoczyna się z nadejściem zimy, w listopadzie. Temperatura w dzień przekracza 30 stopni, nocą spada do kilku. Wtedy w Starej Dongoli, gdzie od ponad 30 lat działa należąca do światowej czołówki nubiologów polska misja archeologiczna, zjawia się kilkunastu polskich badaczy, wśród nich nasze dziewczyny. Zakładają obóz. <br>- Jeszcze gorączkowo biegasz, wciąż pośpiesznie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego