Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Wybierz się tam koniecznie
Ma kilka milionów fanów na całym świecie, a jej mistrzowie traktowani są z największym szacunkiem. Manga, czyli japoński styl komiksowy, stała się już ważną częścią popkultury.
Miłośnicy sztuki mangi niech koniecznie wybiorą się dzisiaj do Multikina. Tam przygotowano dla nich nie lada gradkę. O godz. 12 rozpoczyna się tam "Dzień z japońską popkulturą". Dla tych, którzy chcą poznać sztukę kreskówki, o godz. 13 ruszy szybki kurs rysowania manga. Będzie się też można nauczyć układania origami i wziąć udział w konkursie na najlepszy, najbardziej oryginalny strój oraz najlepszy makijaż manga.


Moje plany na dzisiaj
dziennikarka TVN Claudia Carlos
Wybierz się tam koniecznie&lt;/&gt;<br>Ma kilka milionów fanów na całym świecie, a jej mistrzowie traktowani są z największym szacunkiem. Manga, czyli japoński styl komiksowy, stała się już ważną częścią popkultury.<br>Miłośnicy sztuki mangi niech koniecznie wybiorą się dzisiaj do Multikina. Tam przygotowano dla nich nie lada gradkę. O godz. 12 rozpoczyna się tam "Dzień z japońską popkulturą". Dla tych, którzy chcą poznać sztukę kreskówki, o godz. 13 ruszy szybki kurs rysowania manga. Będzie się też można nauczyć układania origami i wziąć udział w konkursie na najlepszy, najbardziej oryginalny strój oraz najlepszy makijaż manga.<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Moje plany na dzisiaj&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;dziennikarka TVN Claudia Carlos
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!