Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Wybierz się tam koniecznie
Ma kilka milionów fanów na całym świecie, a jej mistrzowie traktowani są z największym szacunkiem. Manga, czyli japoński styl komiksowy, stała się już ważną częścią popkultury.
Miłośnicy sztuki mangi niech koniecznie wybiorą się dzisiaj do Multikina. Tam przygotowano dla nich nie lada gradkę. O godz. 12 rozpoczyna się tam "Dzień z japońską popkulturą". Dla tych, którzy chcą poznać sztukę kreskówki, o godz. 13 ruszy szybki kurs rysowania manga. Będzie się też można nauczyć układania origami i wziąć udział w konkursie na najlepszy, najbardziej oryginalny strój oraz najlepszy makijaż manga.


Moje plany na dzisiaj
dziennikarka TVN Claudia Carlos
Wybierz się tam koniecznie&lt;/&gt;<br>Ma kilka milionów fanów na całym świecie, a jej mistrzowie traktowani są z największym szacunkiem. Manga, czyli japoński styl komiksowy, stała się już ważną częścią popkultury.<br>Miłośnicy sztuki mangi niech koniecznie wybiorą się dzisiaj do Multikina. Tam przygotowano dla nich nie lada gradkę. O godz. 12 rozpoczyna się tam "Dzień z japońską popkulturą". Dla tych, którzy chcą poznać sztukę kreskówki, o godz. 13 ruszy szybki kurs rysowania manga. Będzie się też można nauczyć układania origami i wziąć udział w konkursie na najlepszy, najbardziej oryginalny strój oraz najlepszy makijaż manga.<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Moje plany na dzisiaj&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;dziennikarka TVN Claudia Carlos
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego